Menu

Oferta Atrakcji

Maszyna do waty cukrowej!

Gdy zapytasz dziecko, po co chodzi na festyny, odpowiedź będzie jedna: Chcę zjeść watę cukrową. Dlaczego nie sprawić mu tej frajdy w domu? W ofercie mamy też do wypożyczenia maszynę do waty cukrowej! Nasz sprzęt zawiera wszelkie atesty PZH. Nie zwlekaj, zadzwoń!
Wata cukrowa jest przysmakiem każdego pokolenia .Z doświadczenia wiemy ,że tak samo chętnie sięgają po nią dorośłi ,jak i dzieci.Dla jednych to całkiem nowy smak ,dla drugich to przypomnienie czasów dzieciństwa.

cukrowa wata


Nasze maszyny do waty cukrowej należą do najwydajniejszych urządzeń na rynku.Mogą produkować ten przysmak bez przerwy przez bardzo długi okres czasu,dzięki temu klient ma pewność ,że wszyscy jego goście zostaną obsłużeni.Ciągłość pracy nazych urządzeń sprawia że klient do nas wraca,gdyż jakość pracy go zadowala.

Prowadzimy wynajem maszyn do waty cukrowej wraz z jej obsługą ,wata cukrowa to super przysmakPosiadamy 24 urządzenia do produkcji waty cukrowej,dzięki temu jesteśmy liderami na polskim rynku.Każda maszyna jest przystosowana do obanerowania,co sprawia że bardzo często jest ona elementem reklamy danej firmy bądź produktu.A co przyciągnie przyszłego klienta lepiej niż wata cukrowa .

Naszą specjalnością jest wata cukrowa ,maszyna do waty cukrowej ktora posiadamy jest najlepszado waty cukrowejKoszt wynajmu maszyny do waty cukrowej

1 godzina 250 zł ( każda następna 100 zł )
Kolorowa wata dodatkowo 20 zł /h


Kwoty zawierają podatek VAT

firma wynajem waty cukrowej,cukrowa wata wynajem


TAGI: cukrowa wata, wata cukrowa warszawa, maszyna do waty cukrowej, maszynka do waty cukrowej, wypożyczalnia waty cukrowej, wata cukrowa, urządzenia do waty cukrowe, wynajem waty cukrowej, urządzenie do waty cukrowej.