Klaun na imprezy

Klaun daje dzieciom wiele radości, oczywiście jeżeli jego stylizacja dostosowana jest do ich wieku. Małe dzieci często boją się klaunów, przerażają je jaskrawe kolory i dziwny makijaż, dlatego zawsze staramy się dobrać odpowiednie dodatki do stroju, które będą odpowiadać dzieciom.

Maluchy nieczęsto spotykają klaunów, więc zdarza się, że mają pewne opory, by się z nim zaprzyjaźnić. Nasze doświadczenie jednak wspaniale w tym pomaga i minie tylko krótka chwila, gdy Twoja pociecha i klaun będą się świetnie bawić.


Nasz młode personel pomaga w pracy, ponieważ doskonale wiemy co to znaczy być dzieckiem, gdyż niedawno sami wyrośliśmy z tego wieku. Dzieci nam po prostu ufają.W końcu będziesz miała wolną chwilę, gdy nasz klaun profesjonalnie zajmie się Twoją pociechą! 
Posiadamy klauna specjaliste do zabaw z dziećmi ,który zirganizuje dla nich wspaniałe gry i zabawy,skręci z nimi balonikowe zwierzątka,przeprowadzi pokaz baniek.


Mamy też klauna cyrkowca któy jeździ na monocyklu,przeprowadza pokaz żonglerski,oraz pokaz akrobatyczny,jest to prawdziwy artysta.Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.Zbuduj na swojej imprezie prawdziwie cyrkową atmosferę za pomocą naszego klauna.


 KOSZT WYNAJMU KLAUNA :


Klaun do zabaw z dziećmi - 1 godzina 250 zł ( każda następna 100 zł )
Klaun cyrkowiec - 1 godzina 350 zł ( każda następna 200 zł )

Podane kwoty zawierają podatek VAT

TAGI: klaun, klaun warszawa, wynajem clowna, wynajem klauna, wynajem clowna warszawa, clown warszawa, wynajem klauna warszawa.

 

 

Oceny

5/5
365 Klienci zadowoleni