Menu

Oferta Atrakcji

Rozrywka dla każdego dziecka :)

  Nasza firma eventowa powstała z myślą o dzieciach,a mianowicie o ich zabaw na imprezach. Oferujemy profesjonalną opiekę nad pociechami, a za razem świetną zabawę. Nasi Animatorzy zawodowo zaopiekują się brzdącami, ustalając wcześniej z Państwem scenariusze zabaw. Każde dziecko będzie pełne radości tak jak nasz animator zabaw.


Podstawą jest dobre zrozumienie i podejście do dziecka. Najpierw należy poznać je, a potem dobrać odpowiednie zabawy do zainteresowań i wieku.

Wynajem animatorów dla dzieci.Animatorzy zabawią wasze dziecie.animator na impreze


Poprzez zabawy z dziećmi sami się uczymy. Dzieci dają nam dużo frajdy, ale też nauki. Jednym z lepszych sposobów na doskonałą zabawę w grupie jest chusta klanza. Dzięki niej pociechy nabywają śmiałości, ale też pozwala puścić wodze fantazji. Zabawa z chustą może przybierać różne formy, zawsze jednak dostarcza wielu wrażeń uczestnikom.


Poprzez sport do dobrej zabawy. Z wielu zabaw sportowych preferujemy:
- wyścigi w workach
- przeciąganie liny
- rzut podkową do celu
- oraz wiele innych.

70% odbiorców to nasi stali klienci. Często do nas wracają. Zazwyczaj nowe pomysły na kolejne zabawy podsuwają nam same dzieci. Ich wyobraźnia i nasze doświadczenie pozwala na kolejne pomysłowe zajęcia.
Do zabaw używamy swojego sprzętu, który zawsze mamy przy sobie.
Cieszymy się, gdy możemy włączyć do zabawy również rodziców. Pomaga to w zacieśnianiu więzi rodzinnych.animator warszawa dla dzieci,atrakcje na impreze klaun animator warszawaSpecjalnie dla naszego klienta , jest możliwość przebrania naszego animator dla dzieci w jeden ze strojów.Może to być klaun,maskotka hello Kitty,Daisy,czy Myszka Mickey.
Jest to dodatkowa atrakcja  , która da dzieciakom jeszcze więcej satysfakcji i uśmiechu na twarzy


Koszt usługi;

Wynajem animatorki - 1 godzina  250 zł
* kolejna godzina 100 zł
Kwoty bruttoanimator na ślub,zajmujemy się wynajmem animatorów i animatorek dla dzieciAnimator zabaw dla dzieci , przebrany za klauna idealnie pasuje na imprezy szkolne,przedszkolne,festyny,czy urodziny dla dziecka.Jego barwny strój wywołuje mnóstwo zainteresowania wśród wszystkich gości.
Nasz animator zagwarantuje zabawę na poziomie.Nasze animatorki warszawa oraz animatorki zabaw zapewnią udaną i rewelacyjną aktywność dzieciaków.Każdy animator zabaw musi mieć poczucie humoru oraz być osobą spontaniczną potrafiącą radzić sobie w stresujących sytuacjach.Nasi animatorzy dla dzieci to młodzi ludzie z werwą i zapałem do pracy co można dostrzec po naszych atrakcjach.Każda animatorka dla dzieci,która jest naszym pracownikiem przeszła wcześniej specjalne szkolenie  animatorka warszawa.Profesjonalna i doświadczona animatorka zabaw porwie inne animatorki dla dzieci do aktywnej zabawy.,

Tagi:animator dla dzieci,animatorka dla dzieci,animator,animatorzy,animatorka,animacje dla dzieci,animator zabaw,,animacje dzieci,